Ośrodek Rekreacyjno Wypoczynkowy Jedliczanka
Ośrodek Rekreacyjno Wypoczynkowy Jedliczanka

Bankiety

Jeżeli chcą Państwo zorganizować w Jedliczance bankiety takie jak komunie, chrzciny, wesele, zjazd rodzinny lub inne przyjęcie okolicznościowe mamy do dyspozycji trzy sale:

– restauracyjna do 50 osób

– klubowa do 50 osób

– weselna do 130 osób

Naszym gościom serwujemy głównie tradycyjną, polską kuchnię, przygotowywaną domowymi metodami. Opieramy się na sprawdzonych produktach od lokalnych dostawców.

Nie stosujemy półproduktów. Wszystkie dania przygotowujemy przy użyciu zdrowej, czystej wody z własnego ujęcia. Korzystamy z darów natury: grzybów z własnego lasu oraz ziół i przypraw z własnej uprawy. Natomiast na deser proponujemy naszym gościom między innymi własne wypieki.

Na życzenie Państwa ośrodek Jedliczanka organizuje również bankiety oraz klimatyczne wesela w plenerze pod strzechami z widokiem na piękną naturę i stawy.

Na terenie ośrodka Jedliczanka znajduję się wyspa na stawie, na której możecie Państwo zorganizować wyjątkową uroczystość zaślubin. W miarę naszych możliwości jesteśmy otwarci na nietypowe oczekiwania spełniające Państwa marzenia.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych gości powiększamy nasze menu o wpływy innych kuchni. W związku z tym każda uroczystość przygotowywana i wyceniana jest indywidualnie.

Jeżeli zastanawiacie się Państwo nad organizacją chrzcin, komunii czy innej imprezy okolicznościowej prosimy o przesłanie zapytania ofertowego na adres info@jedliczanka.pl lub kontakt telefoniczny.